İade Şartları

ÜCRETSİZ KARGO VE İADE

genbyfigenozdenak.com, online alışverişte Gen By Figen Özdenak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.
Kargolarınız ücretsizdir.

Ücretsiz Kargo: Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

 

İADE ŞARTLARI

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Gen By Figen Özdenak geri ödemeleri 7 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 7-10 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde iade edilmektedir.

İade Adresi:
Gen By Figen Özdenak, Katip Mustafa Çelebi Mah. Meşelik Sokak No:26 Kat:5 D:11 Sıraselviler Taksim İstanbul
Destek için info@figenozdenak.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0 212 292 4051 - 0 212 295 4033 numaralı telefonları arayarak Gen By Figen Özdenak Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.